Yönetim Kurulu

Anasayfa / Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı

Kamil Kellecioğlu

Kamil Kellecioğlu, Gaziantep doğumludur. Öğrenimini Gaziantep Belediye Konservatuarında yapmıştır. Can Kolukısa, Can Gürzap, Aytaç Yörükaslan ve Erol Günaydın gibi usta tiyatroculardan eğitim aldıktan sonra  Yaprak Tv ve Yaprak FM’de başladığı radyo ve televizyon sunuculuğu serüveni, 25 yaşında geldiği Almanya’da 2003 yılında Tiyatro Frankfurt’u ve derneğini kurması ile ivme kazanmış, 13 oyunda hem oyunculuk hem yönetmenlik yapmıştır.

Kurmuş olduğu Tiyatro Frankfurt derneğinin Yönetim Kurulu Başkanlığı, Genel Sanat Yönetmenliği ve 2014 yılından itibaren ise Frankfurt Türk Tiyatro Festivali’nin Festival Başkanlığını yapmaktadır.

Yönetim Kurulu 2. Başkanı

Yavuz Tosun

„Inter-Markt“ şirketinin sahibi ve yöneticisidir. Tiyatro Frankfurt’a 2016 yılında ikinci başkan olarak katılmış ve o tarihten beri dernekte aktif görev almaktadır.

Yönetim Kurulu Üyesi

Nezaket Ekşi

Tiyatro Frankfurt’un kurucularındandır ve ayrıca Tiyatro Frankfurt ismini veren kişidir. Amatör oyunculuğun yanı sıra derneğin finans ve muhasebe işlerinden sorumludur.

Yönetim Kurulu Üyesi

Hülya Kaya

Bilgisayar programcısı olup özel bir şirkette yazılım geliştirme proje müdürü olarak çalışmaktadır, 2012 yılından itibaren gönüllü olarak yer aldığı Tiyatro Frankfurt derneğinin sekteterya işlerinden sorumludur.

Yönetim Kurulu Üyesi

Serhan Şahin

„Falke Transport“ şirketinin kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda Tiyatro Frankfurt derneğinin teknik işlerinden sorumludur.